Vyhledání zájezdů
Destinace
Datum odjezdu
Cena do
Způsob dopravy
Místo odjezdu
Délka pobytu
Stravování
Kategorie ubytování
Klíčové slovo

PRAVIDLA PRODEJE

Rezervace zájezdu
1. Odpověď na Vaši internetovou poptávku obdržíte od jedné hodiny do nejpozději jednoho pracovního dne od zaslání vaší poptávky. Potvrzená rezervace bude obsahovat název zájezdu, termín, vybraný hotel, event. dopravu a vyčíslenou výslednou cenu včetně povinných příplatků (letištní taxy, bezpečnostní letištní poplatek, pojištění apod.).

Potvrzení objednávky + alternativní nabídka
2. Potvrzené rezervace mají platnost obvykle od několik hodin do jednoho dne. Zvláště ve vysoké sezóně, nebo v případě již pár posledních míst je nutné jednak velmi rychle. Pokud je již Vámi poptávaný zájezd obsazen, nabídneme Vám jinou možnou alternativu.

Přihláška
3. Na základě potvrzení rezervace podle bodu jedna Vám bude zaslána předvyplněná přihláška (faxem nebo emailem ). Přihlášku je nutné doplnit o Vaše osobní údaje a zaslat zpět opatřenou Vašimi podpisy do naší rezervační centrály buď faxem na číslo: 224223636, nebo e-mailem na praha@lasty.cz.
Originál přihlášky je třeba poslat na adresu Medea Central Europe, Tržní nám. 970/2, 415 01 Teplice.

Úhrada zájezdu (zálohy + doplatky)
4. Zájezd je možné uhradit v hotovosti v jedné z našich poboček v Praze nebo Teplicích nebo prostřednictvím složení hotovosti na účet v bance event. bankovním převodem. Záloha ve výši 50% musí být uhrazena ještě v době platnosti rezervace, jinak bude rezervace automaticky stornována. V případě úhrady bankovním převodem, je nezbytné zaslat výpis z účtu obsahující převáděnou částku ještě v době platnosti rezervace. Při platbě převodem je NUTNÉ uvádět jako variabilní symbol číslo zakázky, které Vám bude při rezervaci přiděleno! Doplatek musí být uhrazen minimálně 1 měsíc před odjezdem na zájezd (před nástupem na ubytování). Na zájezd je možné vystavit na základě Vaší poptávky i fakturu. K vystavení faktury je nutné předložit objednávku .

Cestovní pokyny + voucher (zasílaní na adresu nebo vyzvednutí v CK)
Po obdržení doplatku Vám budou zaslány pokyny k odjezdu na adresu. Doplatky budou zasílány, jakmile je obdržíme od touroperátora. Obvyklá praxe je, že chodí v týdnu, kdy máte odjíždět. Pokyny na cestu je možné také osobně vyzvednout v jedné z našich poboček po předchozím telefonickém projednání s pobočkou.

Závěrečná ustanovení.
Provozovatel stránek www.lasty.cz a www.zasnehem.cz si vyhrazuje právo na změnu nabídek bez předchozího upozornění. Provozovatel stránek výslovně upozorňuje, že může dojít k omylům při přepisu u zveřejněných zájezdů a pro správnou kalkulaci zejména cen zájezdů, jako i bližších podmínek, jsou rozhodující materiály poskytovatele zájezdu, jeho všeobecné podmínky a podepsaná a potvrzená smlouva z naší strany. Všechny nabídky, které vy požadujete, je potřeba telefonicky ověřit s poskytovatelem služeb. Zda-li je poptávaná nabídka volná, se dozvíte nejpozději do 1 pracovního dne od odeslání poptávky na zájezd (viz. bod 1)

Rezervace a informace na 224 223 636
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích