Turecko - Toulky Kappadokií *

Destinace:Turecko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenka Praha-Nevsehir-Praha vč. let. tax a poplatků cca 10 500 Kč (na vyžádání možnost letu z Vídně), doprava na místě (minibusem, krátké přejezdy autobusy), ubytování, částečně stravování, vedoucí zájezdu
Cena nezahrnuje:vstupné do objektů, fakultativní programy ( let balónem a program v Istanbulu) a vše ostatní, co není zahrnuto v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 25 000 Kč za 333 Kč (A25), v případě prodloužení za 444 Kč (A25) ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Kappadokie : dva mohutné kužely třítisícových sopek vévodí vulkanické náhorní planině v níž síly eroze vymodelovaly obrovské množství jedněch z nejpůsobivějších skalních útvarů světa. Soutěskami a údolími se skalními věžemi ohromujících tvarů je tu možné procházet týdny. Zrovna tak jako eroze se činili i lidé. Měkké vulkanické horniny se snadno opracovávají a země je tu provrtaná jako ementál. Skoro každé historické sídlo tu má svou podzemní část známo je více než pětatřiceti podzemních měst. V každém údolí jsou tu do skalních útvarů vykutané kostely a kláštery Jejich počet se ve středověku mohl blížit tisícovce v řadě z nich se dochovaly krásné fresky. Kappadokie je jedním z nejvýznamějších center ranného křesťanství.Do skal se tu tesaly ale i obyčejné holubníky stáje a samozřejmě lidská obydlí. V první části našich jarních toulek Kappadokií navštíveme její odlehlejší oblasti a přejíždět mezi nimi budeme minibusem. V centrální Kappadokii nás čeká čtyřdenní trasa kdy půjdeme od městečka k městečku údolími skalních věží na které se podíváme i z ptačí perspektivy při výstupu na vrchol dominantního masivu centrální Kappadokie. Díky jarnímu termínu a trase vedoucí převážně málo navštěvovanými místy se přesvědčíte že i Kappadokií se stále lze pohybovat daleko od davů masové turistiky.

Poznámka I : Tento zájezd je pořádán ve spolupráci s CK Geos Travel.

Náročnost programu : Pěší programy jsou lehké zvládne je každý zdravý člověk. Délka denních etap : 5 - 6 hodin chůze s malým převýšením ( S prohlídkami památek a skalních útvarů a s časem na oběd a odpočinek budeme na cestě cca 9 hodin denně ). V případě indispozice vždy existuje možnost pěší program vynechat. Program není vhodný pro lidi trpící silnými závratěmi. Po silnějších deštích může být část cest špatně schůdná cestovní kancelář si v takovém případě vyhrazuje možnost změny pěších tras.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích