Okruh Indií - Rádžasthán, Agra, Váránasí

Destinace:Indie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zpáteční letenka Praha-Dillí vč. let. tax a poplatků cca 16 000 Kč, 1x vnitrostátní přelet v Indii, transfery na letiště a zpět, transfery dle programu, 1x noční lehátkový vlak, 18x ubytování (17x ***/****hotely, 1x lehátkový vlak) 17x snídaně, 1x večeře v poušti Thár, safari v poušti Thár, jízda na velbloudech, projížďka po jezeře Pichola v Udajpuru, jízda na slonech na pevnost Amber, projížďka po Ganze ve Váránasí, vedoucí zájezdu, místního průvodce
Cena nezahrnuje:představení sound & light show v Dillí, vstupné, bakšišné, turistické vízum a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 8 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 25 000 Kč za 900 Kč, do 50 000 Kč za 1 800 Kč, indické vízum 1 000 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Vydejte se s námi do Indie za poznáním duchovního života posvátných míst a skutečných klenotů z minulosti - mimořádné pozůstatky rádžů honosné kupecké rezidence džinistické chrámy staré pevnosti. Okruh nás zavede k nejvelkolepějším památkám "zlatého" trojúhelníku a k překrásným městům a palácům v kraji Rádžasthán. K návštěvě Indie bezpochyby patří i posvátné Váránasí a Khadžuráho. Náš okruh zpestříme i o návštěvu pouště Thar západ slunce na dunách bude opravdovým zážitkem.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích