Švýcarsko, Lichtenštejnsko - Švýcarsko s dobrou partou

Destinace:Švýcarsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:doprava klimatizovaným autobusem, 7x ubytování v kempu ve vlastním stanu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupy do památkových objektů, sýrárny a čokoládovny, vlak Täsch-Zermat a lanovky, výjezd zubačkou na Gornergrat (cca 35 CHF, zpět pěšky), stravování a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 300 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Švýcarské hodinky jsou synonymem přesnosti zdejší sýry a čokoláda zase synonymem lahodnosti. Švýcarsko hornatá alpská země však vyniká zejména krásou přírody a neuvěřitelnou rozmanitostí krajiny. Na nevelké rozloze tu najdete vše od věčného sněhu až po středomořské podnebí s palmami. Stejně pestrou zemí je Švýcarsko i z hlediska kulturního vždyť zde už 700 let žijí v pozoruhodné jednotě obyvatelé hovořící francouzsky německy italsky a rétorománsky. Málokdo zůstane chladný při pohledu na čtyřtisícové velikány (např. slavný Matterhorn) na horská jezera nejdelší alpský ledovec Aletschgletcher či nejmohutnější evropské vodopády. Prozkoumáme také středověká centra měst romantické hrady a zámky svezeme se vlakem i lanovkou. Svého přírodního a kulturní bohatství jsou si Švýcaři vědomi a svým ekologickým cítěním dávají příklad celému světu.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích