Francie - Francouzská riviéra - Zátoka andělů s výlety

Destinace:Francie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:doprava klimatizovaným autobusem, 6x ubytování v hotelu ve Villeneuve-Loubet (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), 6x snídaně formou bufetu, vedoucí zájezdu
Cena nezahrnuje:vstupné, fakultativní a lodní výlet a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 4 800 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 270 Kč. Nástupní místa: Karviná, Nový Jičín, Ostrava - 450kč, Hranice - 350kč, Olomouc - 250kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Seznámíme se s kouzelným krajem Azurového pobřeží. Ubytováni budeme v městečku Villeneuve-Loubet kterému dominuje středověký hrad a krásný záliv Andělů (Baie des Anges). Zájezd spojuje pobyt u moře s prohlídkou měst a dalších turistických magnetů oblasti. Navštívíme festivalové Cannes projedeme i projdeme kaňonem řeky Verdon prohlédneme si hlavní město Azurového pobřeží Nice středomořské Antibes francouzské Benátky Port Grimaud. Zábavu si užijeme v místním vyhlášeném Marinelandu nebo aquaparku vykoupeme se na světoznámých plážích a závěr našeho pobytu bude patřit Monacu a Monte Carlu. Užijte si dovolenou na Francouzské riviéře!

Poznámka I : pro zájemce o návštěvu Marinelandu nebo návštěvu Marinelandu a Aquaparku - skupinové slevy platba na místě. O aktuální výši vstupného budeme včas informovat. Možnost zajištění večeří naším průvodcem na místě (cena jedné večeře cca 12-13 EUR/os. platba na místě).
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích