Doubrava Odemykání - Rafting Na Yukonech

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zapůjčení vodácké výzbroje pro yukony (pádla a 2-místný nafukovací člun)
zapůjčení kompletní vodácké výstroje (vesta, přilba, neopren, neoprenové boty, vodácká bunda)
převoz osobních věcí vozidlem organizátora
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - doprovod skupiny instruktorem (za skupinu) (1250 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Tradiční jarní akce vyhledávaná všemi vodáky. Jarní protějšek Vavřineckého potoka. * Tradiční letos již 20 ročník jarního odemykání Doubravy. Ne nadarmo se tu v minulosti pořádaly závody VTJZ (vodácké turistické jízdy zdatnosti) a také závody ve sjezdu na divoké vodě. Příjemný vodní stav pro splutí nám zajistí vypoustění vody z přehrady Pařížov. Akce je určena pro všechny vodáky kteří mají již nějakou zkušenost s kánoemi nebo rafty. Charakterem se řeka lehce blíží Vavřineckému potoku. Koryto řeky je však o něco širší a přehlednější. Ačkoliv byste si do meandrů Doubravy netroufli na kánoi nafukovací YUKON je natolik stabilní že se v něm budete cítit dost bezpečně na to abyste si stihli vychutnat také krásy údolí řeky Doubravy. Sraz: 9 - 10 hod u mostu v obci Pařížov (pravý břeh) Splouvaný úsek: Pařížov - Ronov nad Doubravou - cca 10 km obtížnosti WW I - II.  Pozor na peřej Svatého Martina (WW III začíná cca 500 m za mostem v Mladoticích). Plavba vám zabere cca 3 hodiny. Zájemci o kulturní vyžití si mohou užít spoustu zábavy v sobotu večer na Country bálu. UPOZORNĚNë PRO ÚČASTNëKY: Průvodce NEBUDE Vaši skupinu doprovázet po celou dobu plavby na lodích a tak je potřeba počítat se SEBEZÁCHRANOU. Doprovod instruktora pro Vaši skupinu si můžete přiobjednat za příplatek. Zároveň doporučujeme přihlašovat se ve dvojicích. Liší účastníci se pochopitelně spojí do dvojic ale může se stát že jeden zbude. Ten musí počítat s možností že pojede sám. * Obtížnost: lehká až středně těžká do WW II vhodné pro lehce zkušené se zkušenostmi z kánoí. * Minimální počet osob: 6 * Doplňující informace: Cena nezahrnuje: doprovod instruktora v průběhu plavby dopravu na místo konání a zpět pojištění ubytování strava a další služby neuvedené v položce "V ceně je zahrnuto". Pokud pojede jedna osoba oba dny může na 2. den uplatnit slevu Kč 100-. Podmínka minimálního počtu účatníků platí pro každý den zvlášť. Povinný neopren s dlouhými nohavicemi! Každý účastník musí umět plavat! Minimální věk účastníka: 12 let v doprovodu dospělé osoby.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích