Auvergne turistika krajem sopek stan i mobilhome

Destinace:Francie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:doprava klimatizovaným autobusem, 7x ubytování v kempu ve vlastních stanech, 7x polopenze, ochutnávka sýrů, vedoucí zájezdu, informační materiály, pojištění storna zájezdu
Cena nezahrnuje:vstupy (termální lázně 10 EUR, krápníkové jeskyně 6,5 EUR, muzeum s obrazy v Murolu 3,5 EUR), zapůjčení povlečení do mobilhomu 10 EUR, závěrečný úklid (pokud ho neprovedete sami) 50 EUR a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
ubytování v mobilhomu 3 500 Kč/os. (termín od 18. 7.) nebo 2 000 Kč/os. (termín od 15. 8.), pojištění léčebných výloh 300 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Masiv du Sancy a Chaine des Puys ve střední Francii je fantastickým krajem vyhaslých vulkánů po Alpách a Pyrenejích jde o nejvýše položenou oblast Francie. Některé krátery byly zaplaveny vodou a vznikla nádherná horská jezera do jiných kráterů lze sestoupit. Celá oblast je chráněná přesto však dokonale přístupná. Vystoupíme na nejvyšší horu vulkanického masivu Monts Dore Puy de Sancy (1885 m) a masivu Chaine des Puys Puy de Dome (1465 m). Budeme obdivovat největší vodopád oblasti La Grande Cascade. Podíváme se také na místní zajímavé stavby z černého vulkanického kamene včetně katedrály Notre Dame v Clermont-Ferrand a vykoupeme se v nejednom vulkanickém plese termálních lázních či příjemném bazénu v našem kempu. V městečku Saint-Nectaire ochutnáme stejnojmenný sýr jenž je typickým produktem v této oblasti a pokocháme se jedním z nejkrásnějších románských kostelíků v kraji.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích