Tajemnou Bosnou a Hercegovinou na kole až k moři - turistická ubytovna

Destinace:Bosna a Hercegovina \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatků, doprava klimatizovaným autobusem (2 800?km) se speciálním krytým vlekem na kola, 7x ubytování v turistické ubytovně (3-5lůžkové pokoje) se snídaní , vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupné do památek, fakultativní akce a náklady s nimi spojené, případná místní doprava a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:10denní cyklistický zájezd do hotelu s polopenzí pod střechu do turistické ubytovny se snídaní nebo pod stan bez stravy se společným místem ubytování.Bosna a Hercegovina jako poslední ze zemí bývalé Jugoslávie pozvolna znovu otevírá svou náruč turistům. Hornatá a divoká uprostřed Balkánského poloostrova odjakživa pro cizince těžko přístupná. Její skryté přírodní a kulturní bohatství můžeme znovu lačně obdivovat. Směs kultur náboženství národností a všudypřítomný nádech orientu činí z této země jeden z nezapomenutelných zážitků. Bosenské a hercegovské hory nás uchvátí svou mohutností a jejich výšky ve vzpomínkách neopustí. Chutě a vůně orientu všudypřítomné pojďme okusit zejména v Sarajevu centru Bosny. Obtížnost 4 vhodné pro MTB i treková kola (s vynecháním některých pasáží či zvolením lehčí asfaltové varianty) ideální pro trénované cyklisty kteří na kole běžně vyrážejí do hor. Čekají nás většinou celodenní etapy nalehko většinou bez podpory autobusu zájezd je prošpikován horskými etapami s větším převýšením převážně po šotolinových cestách.Provází Dan Hakl.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích