Itálie, Sicílie - Liparské ostrovy - Ostrov Vulcano - lodí z Neapole

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatků, doprava klimatizovaným autobusem včetně všech poplatků, zpáteční trajekty na ostrov Vulcano, 1x tranzitní ubytování (pouze u zájezdu přes Pompeje), 9x ubytování na ostrově Vulcano v apartmánech Vulcano Blu, vedoucí zájezdu, informační materiály, kyvadlová doprava minibusy mezi apartmánovým komplexem, centrem městečka a hlavními plážemi
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
Při obsazení pokoje pouze 1 osobou (pouze u typu BILO) je nutno vždy zaplatit příplatek za neobsazené lůžko: 1.termín 2 990 Kč, 2.termín 1 990 Kč. V případě doobsazení bude příplatek vrácen. V případě obsazení MONO pouze 1 osobou a TRILO 5-6 osobami je cena na vyžádání ( )
Příplatek za klimatizaci: pouze u apartmánů typu mono a bilo - 30 EUR/týden, platí se na místě ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:POZEMSKÝ RÁJ NEDALEKO SICÍLIEOstrov Vulcano je jedinečným darem přírody. Překrásné přírodní scenérie kvetoucí muškáty oleandry kaktusy palmy fíkovníky. Pláže kamínkové skalnaté i písečné (jemný černý písek) neskutečně čisté moře romantická zákoutí a mnoho slunce. Raritou ostrova je přírodní bahenní koupel sirné bahno s bublinkami plynů. Přisuzují se mu téměř zázračné účinky léčí revmatické problémy různé alergie a ekzémy. Hned vedle přímo v moři vyvěrá termální perličková koupel. V této lokalitě jsou k dispozici obchodníci se suvenýry restaurace taverny bary minimarkety směnárna škola pro potápěče lékárna půjčovna skútrů a jízdních kol. Geotermální lázně se třemi vyhřívanými bazény a hydromasážemi nabízí příjemnou relaxaci po aktivním poznávání ostrovů. Jenom ten kdo navštíví ostrov VULCANO může poznat jeho světoznámou černou pláž léčivé sopečné bahno oddechnout si v minerálních pramenech nebo podniknout výstup až ke kráteru vyhaslé sopky. A komu by se zdál ostrov příliš malý nebo ten kdo rád cestuje má možnost toulat se po okolních ostrovech. Liparské souostroví nabízí mnohé. Určitě byste neměli vynechat největší atrakci ostrovů - výlet na činnou sopku STROMBOLI. V roce 2000 byly Liparské ostrovy zapsány do seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Poznámka I : Jakým způsobem lze pozorovat sopečné erupce: 1. Z lodi: V rámci velkého lodního výletu z lodi 2. Výstup do 918 m: s italským akreditovaným průvodcem. 3. Výstup do 400 m: Individuálně.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích