Portugalsko - Lisabon

Destinace:Portugalsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:doprava letecky Praha-Lisabon-Praha včetně letištních tax, transfer z/na letiště, místní doprava, doprava na výlet do Cascais, 5x hotel v centru Lisabonu, 5x snídani, vedoucí zájezdu
Cena nezahrnuje:pojištění, veřejná doprava v Lisabonu, loď, fakultativní výlet Sintra, ochutnávky, vstupné do objektů (80€) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 3 000 Kč, fakultativní výlet 5. den 780 Kč (od 12os), večeře s kulturním vystoupením fada 950 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 180 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Zažijte v Lisabonu slávu portugalských mořeplavců poznejte nádherné kostely kláštery i paláce ale i romantické skalnaté pobřeží a přímořská rybářská městečka s plážemi. Ochutnejte výborná portugalská vína tradiční jídla poslechněte slavné fado. Barevná čtvť Alfama historické tramvaje v neuvěřitelně úzkých uličkách čvrťi Chiada a Bairro Alto místní bary věž Belém která vítala mořeplavce ze zámořských cest a klášter Mosteiro dos Jerónimos i krásné pláže Atlantiku vás okouzlí.

Poznámka I : v říjnu výlet na pobřeží s koupáním v Atlantiku nahrazen výletem do vnitrozemí do okolí Evory.CK si vyhrazuje právo drobných záměn programu vzhledem k leteckému řádu a počasí.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích