Andalusie - hory a moře, památky UNESCO a přírodní parky

Destinace:Španělsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenku Praha - Malaga - Praha včetně letištních poplatků, dopravu místním luxusním autobusem, 7x hotel*** (3x v horách, 4x v Torremolinos), 7x polopenzi, průvodce vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:pojištění, fakultativní služby, výlet do Cordóby, cesty veřejnou místní dopravou, ochutnávky a vstupné (90 €) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 3 400 Kč, vstupné a rezervaci vstupné do Alhambry 650 Kč, výlet do Cordóby 800 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 333 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:V blízkosti Malagy najdete vše nej z Andalusie: perly maurské architektury (UNESCO): Sevilla Cordóba Granada a maurské paláce Alhambra i nejstarší megalitické stavby Evropy turistiku v přírodním parku El Torcal a Sierra de Ronda bílé vesnice divokou soutěsku del Chorro Ronda kolébka corridy či pravěké jeskyně vína i sherry tapas i mořské plody a rytmy flamenca na podzim i vyhřáté pláže. Využijte kombinaci pobytu v horách a u moře s bohatými výlety a možností koupání.

Poznámka I : CK si vyhrazuje právo přesunu jednotlivých dnů v případě nepříznivých podmínek v horách zájmu prodloužení času na koupání a umístění hotelu.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích