Maroko s dobrou partou

Destinace:Maroko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenka vč. let. tax a poplatků, místní (pronajatá) doprava, 16 x ubytování (v hostelech nebo hotelech - většinou vícelůžkové pokoje, někde 2lůžkové pokoje, 2x v berberských stanech s palandou a 1x na horské chatě - v případě výstupu na Toubkal, nutný vlastní spací pytel), vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupy do památkových objektů, vyjížďka na dunu na velbloudech, fakultativní výlet jeepem do pouště (cca 300 DH), stravování, a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 629 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Maroko je pro nás exotické zejména svojí islámskou kulturou. Památky, které navštívíme, sahají od středověkých ksarů až po ohromující moderní mešitu v Casablance. Především se však zaměříme na stará města (medíny), trhy, řemeslné dílny, mešity, medresy, živá náměstí a berberské pevnosti (kasby). Některá místa vám budou připadat jako z pohádky, jiná jste možná viděli ve filmu, kterých zde bylo natočeno opravdu hodně. Většina z vás zvládne výstup na nejvyšší vrchol Maroka a celé severní Afriky - Jebel Toubkal. Pouštní pistou dojedeme k pravým saharským písečným dunám, jejichž měnící se barvy můžete pozorovat při východu slunce. A když už budete mít nehostinné pouště dost, zavítáme do zelené oblasti cedrových lesů, kde se prohání opice. Pohodu zažijete u krásných vodopádů Ouzoud, nemine vás ani orientální noční mumraj v Marrákeši a vykoupete se v Atlantiku.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích