Thajské a malajské dobrodružství s plavbou po ostrovech Andamanského moře

Destinace:Thajsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:mezinárodní letenka Praha-Bangkok, Kuala Lumpur-Praha, vnitrostátní letenka Bangkok-Phuket, Langkawi-Kuala Lumpur vč. let. tax a poplatků cca 23 000 Kč (všechny lety s občerstvením), lodní doprava z Phuketu na Ko Lantu a z Ko Lanty na Langkawi, lodní výlet na Plovoucím trhu a v NP Khao Sok, transfery klimatizovaným minibusem, výlet vlakem po Death Railway, 12x ubytování v hotelu***, 1x v jednoduchých bungalovech v NP Khao Sok, 13x snídaně, 3x oběd, 2x večeře (součástí obědů a večeří nejsou nápoje), vstup do národního parku, vstupy v rámci programu 5. a 6. dne, místní průvodce, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:ostatní strava (kromě stravy uvedené v Cena zahrnuje), bakšišné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 9 500 Kč, vstupenka na Petronas Towers 650 Kč (nutné objednat při uzavírání cestovní smlouvy), pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 25 000 Kč za 752 Kč, pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 50 000 Kč za 1 440 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Jihovýchodní Asie nabízí tolik významných míst, že není jednoduché rozhodnout se, kde s návštěvou začít. Jste-li cestovatelé prahnoucí po dobrodružství v podobě hlubokých džunglí, starodávných chrámů, rušných měst a pláží lemovaných palmami, naše báječné thajsko-malajské duo vás uchvátí. Bangkok, město vábivé, živé, hlučné s překrásnými západy slunce hrdě nosí svoje přízvisko "Město andělů", na druhé straně Kuala Lumpur, dynamická metropole "Nové Asie", tak tolerantní ke své malajské, čínské a indické komunitě se pyšně hlásí k odkazu minulosti, avšak rychlými kroky směřuje k budoucnosti. Thajský venkov oplývá přírodní krásou hor i řek a je povinnou zastávkou naší výpravy. Plavba kolem tropických rajských ostrůvků Andamanského moře vám umožní poznat nejdelší pláže, nejmodřejší vodu a nejjemnější písek. Obdivovatelé fauny a flóry si zde přijdou také na své - Thajsko a Malajsie jsou domovem nejvzácnějších a největších květin na světě, malajských medvědů, krokodýlů, obdivovaných slonů a tygrů, létajících veverek a orlů.
Provází Marek Bejr.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích