Itálie - Pohodový týden pod Vesuvem

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zpáteční letenka Praha-Neapol vč. let. tax a poplatků cca 4 500 Kč, doprava klimatizovaným autobusem (cca 1 000 km), 7x ubytování v ***hotelu se snídaní, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:lodní výlet na Capri, vstupy, lanovku na Monte Solaro, místní dopravu (Ravello) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 2900 Kč, velké odbavené zavazadlo 1 620 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Kampánie - slavná oblast rozkládající se na úpatí dýmajícího Vesuvu a podél pobřeží Neapolského a Salernského zálivu. Kromě řady historických památek z nejrůznějších dob se může pyšnit neuvěřitelně zachovalými pozůstatky římských měst, zejména Pompejí, které naskýtá jedinečnou možnost představit si, jak vypadalo tehdejší římské město se svými domy, chrámy, divadlem, amfiteátrem a lázněmi. Nezapomenutelné pohledy nám naskytne mondénní Amalfská riviéra, oblíbené letovisko anglických boháčů a aristokracie s městy Amalfi a Ravellem. Perlu Neapolského zálivu, malebný ostrov Capri netřeba představovat, zamiloval si ho již římský císař Tiberius. V národním parku Cilento, který byl spolu s Paestem zapsán na seznam Unesco, se mísí nedotčená příroda, typické horské vesničky, kde se zastavil čas, divoké soutěsky i řada jeskyní, které lákají k dalšímu poznávání. Všudypřítomné citronovníky, ze kterých se vyrábí známý likér limoncello, pinie, cypřiše, olivové háje, hory i rozeklané útesy spadající do modravého moře dodávají této krajině nadmíru romantický ráz.

Poznámka I : v ceně letenky je pouze malé palubní zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm a o váze max. 8 kg, velké odbavené zavazadlod o 32 kg za příplatek.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích