Thajské a malajské dobrodružství s plavbou po ostrovech Andamanského moře

Destinace:Thajsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:mezinárodní letenka Praha-Bangkok, Kuala Lumpur-Praha, vnitrostátní letenka Bangkok-Phuket, Langkawi-Kuala Lumpur vč. let. tax a poplatků cca 23 000 Kč (všechny lety s občerstvením), lodní doprava z Phuketu na Ko Lantu a z Ko Lanty na Langkawi, lodní výlet na Plovoucím trhu a v NP Khao Sok, transfery klimatizovaným minibusem, výlet vlakem po Death Railway, 12x ubytování v hotelu***, 1x v jednoduchých bungalovech v NP Khao Sok, 13x snídaně, 3x oběd, 2x večeře (součástí obědů a večeří nejsou nápoje), vstup do národního parku Khao Sok, vstupy v rámci programu 5. a 6. dne, místní průvodce, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:ostatní strava (kromě stravy uvedené v Cena zahrnuje), bakšišné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 9 500 Kč, vstupenka na Petronas Towers 650 Kč (nutné objednat min. 1 měsíc před odletem), pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 25 000 Kč za 752 Kč, do 50 000 Kč za 1 440 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Jihovýchodní Asie nabízí tolik významných míst, že není jednoduché rozhodnout se, kde s návštěvou začít. Jste-li cestovatelé prahnoucí po dobrodružství v podobě hlubokých džunglí, starodávných chrámů, rušných měst a pláží lemovaných palmami, naše báječné thajsko-malajské duo vás uchvátí. Bangkok, město vábivé, živé, hlučné s překrásnými západy slunce hrdě nosí svoje přízvisko "Město andělů", na druhé straně Kuala Lumpur, dynamická metropole "Nové Asie", tak tolerantní ke své malajské, čínské a indické komunitě se pyšně hlásí k odkazu minulosti, avšak rychlými kroky směřuje k budoucnosti. Thajský venkov oplývá přírodní krásou hor i řek a je povinnou zastávkou naší výpravy. Plavba kolem tropických rajských ostrůvků Andamanského moře vám umožní poznat nejdelší pláže, nejmodřejší vodu a nejjemnější písek. Obdivovatelé fauny a flóry si zde přijdou také na své - Thajsko a Malajsie jsou domovem nejvzácnějších a největších květin na světě, malajských medvědů, krokodýlů, obdivovaných slonů a tygrů, létajících veverek a orlů
Provází Marek Bejr.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích