Malajsie - Pláže a pralesy Bornea

Destinace:Malajsie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:mezinárodní letenka Praha-Kuala Lumpur a zpět, vnitrostátní letenka Kuala Lumpur-Kota Kinabalu, Kota Kinabalu-Labuan a zpět, Kota Kinabalu-Sandakan a Tawau-Kuala Lumpur vč. let. tax a poplatků cca 22 000 Kč, transfery klimatizovaným minibusem, trajekt na ostrov Mabul, 5x ubytování v Kota Kinabalu (2lůžkové ložnice v apartmánu pro 6 osob), 1x ubytování na ostrově Labuan (2lůžkové ložnice v apartmánu pro 4 osoby), 2x ubytování v hotelu v Tawau (3lůžkové pokoje), 1x v jednoduchých chatách u řeky Kinabatangan (2-3lůžkové chatky), 2x v přírodní rezervaci Tabin (3lůžkové chatky) a 2x na ostrově Mabul (2lůžkové pokoje), 12x snídaně, 9x oběd, 6x večeře (součástí obědů a večeří nejsou nápoje), veškeré výlety v rámci programu (kromě výletů označených jako fakultativní), veškeré ...
Cena nezahrnuje:ostatní strava (kromě stravy uvedené v Cena zahrnuje), bakšišné, odletové taxy cca 20 USD a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu do 25 000 Kč za 752 Kč, do 50 000 Kč za 1 440 Kč, do 75 000 Kč za 2 128 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:GARANCE ODJEZDU OD 8 OSOB!
Borneo, to je opravdový tropický ráj pokrytý neproniknutelnou džunglí a sluncem zalitými plážemi, domov roztomilých orangutanů, kteří se pohupují na liánách, ale i exotické květiny raflézie s největším květem na světě. Vyrazte si s námi na cestu mezi svěží zeleň do největšího zábavního parku světa, pojeďte poznat perlu Labuanu, budete okouzleni atmosférou tolik odlišnou od naší evropské.
Zájezd provází Marek Bejr.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích