Madrid - srdce Ibérie

Destinace:Španělsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zpáteční letenka Praha-Madrid vč. let. tax a poplatků cca 6 000 Kč, transfer z/na letiště, 3x ubytování v ***hotelu se snídaní formou bufetu, vedoucí zájezdu, informační materiál
Cena nezahrnuje:vstupné (cca 75 EUR nebo Madrid Card), další strava, jízdné ve městě a vše ostatní, co není zahrnuto v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 800 Kč, Madrid Card 1 790 Kč/dospělý (1 250 Kč/dítě 6-12 let), 3denní jízdenka na městskou dopravu 550 Kč/dospělý, 300 Kč/dítě 4-11 let, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 120 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Ačkoliv je Madrid jedno z nejmladších evropských hlavních měst, svou bohatou historií zastiňuje oblíbená španělská města jako je Sevilla či Valencie. Toto nejvýše položené hlavní město v západní Evropě se chlubí úchvatnými horskými scenériemi a nádhernými západy slunce, které okouzlily i Diega Velázqueze, jehož mistrovské dílo Dvorní dámy budeme obdivovat ve věhlasném muzeu Prado. Až si prohlédnete všechny krásy Madridu, dáte jistě za pravdu místním madrilenos (Madriďanům), že "z Madridu je to jen jeden schod do nebe".

Poznámka I : Madrid Card opravňuje ke vstupu do více než 50 muzeí a památek - visutá lanovka z Parque del Oeste do Casa de Campo, stadion fotbalového klubu Real Madrid, Býčí aréna a muzeum, Muzeum Prado, Královský palác, Centrum umění královny Sofie, Královská botanická zahrada, Muzeum Sorolla, Křišťálový palác atd. Také zahrnuje slevy do restaurací, barů, obchodů a nákupních center.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích