Velký okruh Ukrajinou - Světem Huculů a kozáckých atamanů se zastávkou v Černobylu

Destinace:Ukrajina \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:doprava klimatizovaným autobusem (cca 4 800 km), pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatků, 8x nocleh v hotelu ve 2lůžkových pokojích s polopenzí, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupní poplatek za návštěvu Černobylu , ostatní vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 3 000 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Nabízíme vám netradiční zájezd s neobvyklým pohledem na Ukrajinu. Většina zájezdů mířících do této kouzelné země má za cíl pouze jen určitý region nebo oblast. My se tentokrát pokusíme představit vám Ukrajinu v celé její rozmanitosti s přihlédnutím k našim národním dějinám, které symbolizují taková místa jako je Zborov či Sokolovo. Navíc je toto jediný zájezd, který vám v plné šíři umožní srovnání nejen krajiny a venkova západní a východní Ukrajiny, ale také nejvýznamnějších měst a způsobu života v obou částech této rozsáhlé země. A nebudou chybět ani bohaté etnografické oblasti Zakarpatí, Huculských krajů, severní Bukoviny nebo Podolí. Vrcholy zájezdu budou nádherná města Ivano-Frankivsk, Černovice, Kamenec Podolský či Lvov na západě, ale také moderní Dněpropetrovsk či uhlazený Charkov na východě, starobylé památky Kyjevské Rusi v hlavním městě či rekonstrukce kozácké metropole Záporožská Seč, především však apokalyptický areál jaderné elektrárny v Černobylu. Provází Kamil Hanák.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích