Pohodový týden v Alpách - Jezerní královna Dolomit - Sirmione - letecky

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenka vč. let. tax a poplatků cca 4 800 Kč, 4x nocleh, 4x snídaně, 4x večeře, místní doprava dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 150 Kč, velké odbavené zavazadlo 810 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Tato novinka v kategorii leteckých pohodových týdnů vás zavede na jižní část světoznámého jezera Lago di Garda, které je podle Stendhala nejkrásnější krajinou na světě. Sami můžete posoudit, zda jsou tato slova pravdivá. Strávíme v této subtropické vegetaci 5 dní a podrobně poznáme okolí, tzv. Moře Dolomit. Postupně navštívíme krásnou promenádu v Desanzanu či starobylou Peschieru nebo i Mantovu v Lombardii. Dále nás nadchne atmosféra nejkrásnějšího středověkého městečka Lazise v prstenci cihlových staveb a úzkých uliček táhnoucích se k jezeru. Samozřejmostí je také projížďka lodí po této kouzelné části jezera. Okouzlí nás také tzv. "Perla jezera Garda" - poloostrov Sirmione s krásným vodním hradem Scaligerů. Jedná se spíše o poznávací zájezd. Opět se přesuneme letecky z Prahy do Itálie a poté již vozem po celou dobu pobytu v okolí Lago di Gardy. Ubytování máme v ***hotelu na pěší zóně, jen pár metrů od břehu jezera v městečku Garda v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, sat. TV, klimatizací a trezorem. Poloha hotelu je vhodná i na večerní procházky starobylým městem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech.

Poznámka I : v ceně letenky je pouze malé palubní zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm a o váze max. 8 kg, velké odbavené zavazadlo do 32 kg za příplatek.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích