Pobyt pod Alpami - Relaxace pod Matterhornem s kartou

Destinace:Švýcarsko \ (informace o oblasti)
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 700 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 240 Kč, karta Saaspass 540,- Kč na celou dobu pobytu ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Ve Walliských Alpách, na italsko-švýcarských hranicích se nachází Matterhorn, svým vzhledem alpské krásy je právem nazývána perla Švýcarska. Projdeme se pod jeho úpatím, svezeme se zubačkou i lanovkami, převážně východně od Mattehornu v údolí Saastal. Díky místní kartě BÜRGERPASS máme lanovky i busy zdarma (kromě ledovcového metra a lanovky na Hochsaas - ty pouze s příplatkovou kartou SAASPASS). Vyjedeme "metrem" až do výšky 3 500 m n. m. či vyjdeme k největší evropské hrázi na Mattmarkt. Ubytování máme v ***hotelu přímo v centru lyžařského světoznámého střediska Saas Fee. Pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC a sprcha), sat. TV, telefon, fén, trezor a ledničku. V hotelu je relaxační zóna se saunou. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech, 1 x sýrové fondue, 1 x masové fondue a min. 2 x salátový švédský stůl. Provází R.Fleischmann (1.termín) a J.Ježek (2.termín).
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích