Pobyt pod Alpami - Pohodový pobyt v srdci Toskánska

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 2x italské speciality 1x toskánské speciality 1 x grilování, 1 x pizza párty, 1x ochutnávka vína, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupy (cca 40 euro) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 2 000 Kč, klimatizace 1500 Kč/pokoj, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 240 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Společně poznáme nádherná starobylá místa Toskánska, kterých zde můžete najít nespočet např. Sienu, Volterru, San Gimignano…. Program je přizpůsoben tak, aby si mohl vybrat každý, ať už chce poznat přírodu, či historii kraje. Také poznáme krásnou pláž u městěčka Castinglioncello. Ubytování máme v jedinečném rustikálním toskánském ***hotelu. Budete ohromeni polohou hotelu na vyvýšeném místě s fantastickým výhledem do kraje včetně nezapomenutelného západu slunce. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou/WC, sat.TV, ledničkou a za příplatek klimatizací. Hotel má vlastní restauraci, bar. V areálu hotelu dále najdete krásnou terasu s bazénem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře toskánské menu o 3 chodech. Dále budete moci ochutnat olivový olej a vynikající toskánské víno přímo na vinohradu.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích