Pobyt pod Alpami a francouzská riviéra

Destinace:Francie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:7x nocleh, 8x snídaně, 6x večeři, 1x místní speciality, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupy (cca 40 euro) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 2 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 300 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Na základě velkého zájmu o kombinační zájezdy hory a moře přidáváme pro letošní rok novinku a to první 4 dny pobytu na hranicích Itálie s Francií v blízkosti lyžařského střediska Sestriere a další 4 dny na pobřeží u italského San Rema. V horách poznáme nádherné starobylé francouzské městečko Briancon, vyjedeme lanovkou z Monginevro až pod Anges či toulky v nedalekém Sestriere. Po přejezdu k moři nás přivítá nádherné pobřeží v těsné blízkosti francouzských hranic. Postupně navštívíme světoznámé a jedinečné Monte Carlo, exotickou zahradu Pallancu či známou promenádu v San Remu. A určitě oceníte i velmi pěknou pláž jen 200 m od hotelu. Ubytování máme v horách ve *** hotelu v pokojích s vlastním soc.zařízením, fénem, sat TV. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem, salátový a předkrmový bufet. U moře jsme ubytováni v pěkném *** hotelu jen 200 m od moře a 5 km od San Rema v pokojích s vlastním příslušenstvím, fénem, sat.TV a klimatizací. Snídaně je opět formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech včetně výběru.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích