Belgie - Holandsko

Destinace:Belgie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:dopravu zájezdovým luxusním autobusem
2 x ubytování v hotelu s bazénem
2 x polopenzi
služby průvodce CK
pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:doporučené kapesné na vstupné (např. Madurodam, loď, Keukenhofe, květinová aukce) cca 60 € ( )
komplexní cestovní pojištění (30 CZK)
příplatek za jednolůžkový pokoj (1500 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:

Země tulipánů, sýrů, skanzenů a větrných mlýnů

Program zájezdu:
1. den: odpoledne odjezd z Brna (*30.04. odjezd též z Bratislavy) po dálnici přes Prahu, Plzeň a Rozvadov na Norimberk, Frankfurt, Kolín a do Belgie, zastávky při dálničním tahu.
2. den: časně ráno navštívíme hlavní město Belgie - Brusel. Během hodinové procházky uvidíte Královský palác, katedrálu, Galerii sv. Humberta, náměstí Grand Place dále molekulární stavbu Atomium, atd.. Dopoledne přejezd do Antwerp, procházka po pobřeží řeky Šeldy. Návštěva centra, včetně katedrály. Dále příjezd do Holandska, do okolí Haagu - Madurodam, prohlídka světoznámých miniatur. Navštívíme největší přímořské lázně Scheweningen s procházkou podél mořského mola se spoustou obchůdků. Večer přejezd na ubytování nedaleko moře do hotelu s bazénem, večeře, nocleh.
3. den: po snídani odjezd na světovou aukci květin do Alsmaru (Flora Holland). Dále návštěva tradičních sýrových trhů v Alkmaaru vč. prohlídky města a nedalekého velkého zahradnictví s možností nákupu. Odpoledne strávíme v nejkrásnější a největší květinové zahradě (32 ha) v Keukenhofenu s velkým množstvím nejrůznějších rostlin, záhonů a skleníků. Návrat na ubytování krásnými holandskými městy a vesničkami podél moře s návštěvou dalšího turistického letoviska Zandvoortu. Zde uvidíme i okruh formule 1. Večeře, nocleh. Při tomto programu se seznámíte s budováním vodních hrází, odvodňováním přímořských oblastí Holandska, funkcí vodních nádrží a kanálů.
4. den: snídaně, odjezd do oblasti Lise na Blomencorso - květinový průvod (*pouze v termínu), návštěva skanzenu v Zaanse Schans a soukromé firmy Katvoud - výrobna suvenýrů a dřeváků s možností ochutnávky likérů a sýrů vč. nákupu. Zastávka u jezera Markersee v rybářské vesničce Volendam, procházka po přístavu a centru tohoto krásného skanzenového města. Poté přejezd do Amsterodamu. Procházka hlavní třídou Damrak, centrálním náměstím Dam, kolem Královského paláce atd. Projížďka lodí po kanálech v Amsterodamu. Večerní procházka uličkami lásky, poté odjezd do ČR.
5. den: návrat přes Německo do ČR, v poledne do Prahy a odpoledne do Brna. ( *4.5. do Bratislavy )

* termín 30.04.-04.05.2014 - program s květinovým průvodem, odjezd též z Bratislavy

Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:ZLÍNTOUR TRIPS

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích