Pohodový týden v Alpách - Turistika a moře v Cinque Terre

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, vlakové lístky dle programu, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupné (cca 40 euro) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 2 200 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 240 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Tentokrát nás zájezd zavede na pobřeží Ligurského moře k asi nejznámějším městečkům celé Itálie a to oblast Cinque Terre, která je pod záštitou UNESCO a určitě vás nadchne svoji jedinečností a neopakovatelnou atmosférou. Pokud chcete jen ležet u moře, i to je zde možné, protože hotel leží jen 150 m od pláží, kde lze nalézt i neplacenou část. Každý den pro vás bude připraven program, kdy postupně navštívíme všech 5 městeček zasazených do skal na pobřeží Ligurského moře. Chodníky od jednoho městečka k druhému jsou neopakovatelným zážitkem. Je to vcelku lehce zvládnutelná procházka, protože je rozdělena do více dní a tak nemusíte během jednoho dne obejít vše. Dalším zážitkem je jistě i návštěva a prohlídka poloostrova Portofino, kterou absolvujeme i lodí. Prohlídneme si i krásnou vilu Durazzo s kouzelnou zahradou. I atmosféra přístavního městečka Santa Margherita je pozoruhodný zážitek. Ubytování jsme v *** hotelu v blízkosti pláže v útulných, 2-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, sat. TV, ledničkou i klimatizací. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 4 chodech s výběrem. Součástí hotelu je i velká odpočinková terasa. Provází M. Procházková
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích