Pohodový týden v Alpách - Gurmánské Lago di Como

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeři, 1x místní speciality, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupy (cca 50 euro) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 210 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Pro letošní rok jsme připravili další novinku a to turistiku ve velmi zajímavém kraji Lepontýnských Alp mezi jezerem Lago di Como a Švýcarskem. Vyjímečností tohoto kraje je možnost turistiky ve výškách kolem 3 000 m, ale i relaxace na břehu jezera pod palmami se subtropickým podnebím. Projedeme se lodí po jezeře Lago di Como, navštívíme čokoládovnu u Lugána. Ubytováni jsme v *** hotelu přímo na břehu jezera Lago di Como v jeho severní části. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, trezorem, fénem, sat.TV. Snídaně je podávána formou švédských stolů a večeře menu o 3 chodech s výběrem. Majitelé pro nás připravili také 1 x speciální večer z místních specialit. V tomto hotelu si vyrábějí sami těstoviny, které jsou vyhlášené v celém kraji již 60 let a proto můžete každý den ochutnat z jiných těstovinových jídel i omáček.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích