Pohodový týden - Hory a moře Toskánska

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 2x italské speciality 1x toskánské speciality 1 x grilování, 1 x pizza párty,1x ochutnávka vína, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupné (cca 40 EUR) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 2 000 Kč., klimatizace 1500 Kč/pokoj, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 240 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Společně poznáme nádherný kraj Toskánska a to jak z hřebenů hor, tak samozřejmě i nádherná starobylá místa, kterých můžete v Toskánsku najít nespočet např. Sienu, Volterru, San Gimignano…. Program je přizpůsoben tak, aby si mohl vybrat každý, ať už chce poznat přírodu, či historii kraje. Také poznáme krásnou pláž u městečka Castinglioncello. Ubytování máme v jedinečném rustikálním toskánském ***hotelu. Budete ohromeni polohou hotelu na vyvýšeném místě s fantastickým výhledem do kraje včetně nezapomenutelného západu slunce. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou/WC, sat. TV, ledničkou a za příplatek klimatizací. Hotel má vlastní restauraci, bar. V areálu hotelu dále najdete krásnou terasu s bazénem. Každý host si může dále vybrat z nabízených aktivit, např. možnost půjčení horského kola, projížďky na koních, jízdu na čtyřkolkách s průvodcem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře toskánské menu o 3 chodech. Dále budete moci ochutnat olivový olej a vynikající toskánské víno přímo na vinohradu.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích