Pohodový týden v Alpách - Kouzlo alpských velikánů Sestriere

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeři, 1x místní speciality, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupy (cca 40 euro) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 210 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Během této novinky roku 2014 poznáme jedinečný kraj na francouzsko-italských hranicích, kde nám velmi zjednoduší putování i místní lanovky. Nejhezčí túry jsou na francouzské části kolem městečka Montgenévre či na italské u Claviére nebo Sestriére - např. okruh kolem 10-ti jezer v Claviere. Dále poznáme kouzelné starobylé francouzské městečko Briancon, vyjedeme lanovkou z Monginevro až pod Anges …. Na své si přijdou i vysokohorští nadšenci, kteří můžou vcelku jednoduše vystoupat i na místní "třitisícovky". Ubytování máme ve *** hotelu v pokojích s vlastním soc.zařízením, fénem, sat TV. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem, salátový a předkrmový bufet. 1 x se budou k večeři podávat místní speciality. Výhodou je velmi klidná poloha hotelu v nádherném prostředí Alp a blízkost výletů. Provází M. Procházková.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích