Pohodový týden v Alpách - Alpské království Merano

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeři, 1/4 l. vína a voda k večeřím, 1x grilování, relaxační zóna s krytým bazénem a saunami, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupné (cca 50 EUR), vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 300 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 210 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Program je připraven v okolí jedinečného "jablečného" údolí Vinschgau. Lanovky nám opět pomůžou se přiblížit až k vrcholkům třítisícovek, kam vyjedeme kabinkou na hranice s Rakouskem do 3 212 m n. m., kde je již svět ledu, nebo na opačné straně údolí do parku Hochwart. Dále poznáme jedinečné městečko Merano s vyhlášenou a údajně nejhezčí zahradou Itálie s palmami, vyjedeme lanovkou nad Merano až přes 2 000 m n. m. a budeme se kochat výhledy na toto městečko. Nebo navštívíme hrad horolezce Messnera a mnoho dalšího. Ubytováni jsme v *** hotelu v bočním údolí Schnalstal, jen pár km pod jezerem Vernagt, v útulných a pohodlných pokojích s vlastním soc.zařízením, sat. TV, fénem. Hotel je na velmi klidném místě, má vlastní relaxační zónu s krytým bazénem, saunou, kde můžete načerpat síly na další putování po tomto nádherném kraji. Snídaně je podávána formou švédských stolů a večeře je menu o 4 chodech + salátový švédský stůl. Jako bonus je podáváno k večeři i trochu vína či vody. Jednou máme i grilování.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích