Pohodový týden - Turistika a moře v Cinque Terre - letecky

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenka vč. let. tax a poplatků cca 4800 Kč, 4x nocleh, 4x snídaně, 4x večeře, všechny vlakové lístky, místní doprava dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 800 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 150 Kč, velké odbavené zavazadlo 810 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Jako absolutní novinku pro rok 2014 jsme připravili celkem 3 letecké zájezdy, tentokrát po krásách Ligurské riviéry a oblasti Cinque Terre, která je pod záštitou UNESCO a určitě vás nadchne svoji jedinečností a neopakovatelnou atmosférou. Každý den pro vás bude připraven program, kdy postupně navštívíme všech pět městeček zasazených do skal na pobřeží Ligurského moře. Chodníky od jednoho městečka k druhému jsou neopakovatelným zážitkem. Je to poměrně lehce zvládnutelná procházka, protože je rozdělena do více dní a tak nemusíte během jednoho dne obejít vše. Dalším zážitkem je jistě i návštěva a prohlídka poloostrova Portofino, kterou absolvujeme i lodí. Prohlídneme si krásnou vilu Durazzo s kouzelnou zahradou. Ubytování jsme v ***hotelu v blízkosti pláže v útulných 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, sat. TV, ledničkou i klimatizací. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 4 chodech s výběrem. Součástí hotelu je i velká odpočinková terasa.

Poznámka I : v ceně letenky je pouze malé palubní zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm a o váze max. 8 kg, velké odbavené zavazadlo do 32 kg za příplatek.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích