Pohodový týden - Hory a moře Toskánska - letecky

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:letenka vč. let. tax a poplatků cca 4 800 Kč, 4x nocleh, 4x snídaně, 3x večeře, 1x toskánská večeře, ochutnávka vína a olivového oleje, místní doprava dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 2 000 Kč., klimatizace 1 200 Kč/pokoj, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 150 Kč, velké odbavené zavazadlo 810 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Jako další novinku v kategorii pohodových týdnů zařazujeme letecký zájezd do Toskánska. Poletíme z ČR do Itálie a z letiště se přesuneme na hotel. Postupně si prohlédneme nejhezčí místa tohoto jedinečného regionu, kde se skloubí příroda, historie i moře. Program je přizpůsoben tak, aby si mohl vybrat každý, ať už chce poznat přírodu či historii kraje. Ubytování máme v jedinečném rustikálním toskánském ***hotelu. Budete ohromeni polohou hotelu na vyvýšeném místě s fantastickým výhledem do kraje, a také nezapomenutelným západem slunce. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou/WC, sat. TV, ledničkou a za příplatek klimatizací. Hotel má vlastní restaurací i bar. V areálu hotelu dále najdete krásnou terasu s bazénem (v provozu květen -září, dle počasí). Každý host si dále může vybrat z nabízených aktivit, např. možnost půjčení horského kola, projížďky na koních, jízdy na čtyřkolkách s průvodcem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře toskánské menu o 3 chodech. Dále budete moci ochutnat olivový olej a vynikající toskánské víno přímo na vinohradu.

Poznámka I : v ceně letenky je pouze malé palubní zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm a o váze max. 8 kg, velké odbavené zavazadlo do 32 kg za příplatek.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích