Pohodový týden v Alpách - Slunná terasa Wallisu

Destinace:Švýcarsko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeři, 1x místní speciality, 1 x lanovku v Avoriaz, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupné (cca 80 EUR) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 1 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 240 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Novinka roku 2014 nás zavede na nejhezčí místa kantonu Wallis na jihozápadě Švýcarska. Jen kousek od hotelu je lanovka, která nás vyveze do nádherně položených partií kolem ledové hory Sex Rouge, kde můžeme načerpat vysokohorský vzduch plnými doušky. Nad Crans Montanou zase poznáme, jak se postupně snižuje ledovec De La Plaine. Na druhé straně údolí kolem řeky Rhóny se budeme kochat krásou dalších švýcarských velikánů západně od Matterhornu. Jako odměna bude určitě i možnost koupání v termálních lázních jen pár metrů od hotelu. Ubytování máme zajištěno v *** hotelu v malém horském středisku Anzére nad údolím řeky Rhóny a v blízkosti města Sion. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou/WC, sat.TV, telefonem, ledničkou a balkónem nebo terasou. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech. 1 x máme místo večeře místní speciality. Hotel dále nabízí i relaxaci v sauně.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích