TELEMARK - ZÁKLADNÍ KURZ, Telemarková škola - Krkonoše, Pec pod Sněžkou

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:půjčení materiálu (lyže+boty), 1 den výuky s kvalifikovaným instruktorem a další den volného telemarkového lyžování
Cena nezahrnuje:Ubytování - v pensionu cena s polopenzí od (informace o možnosti zajištění ubytování získáte na dotaz v CK, nebo přímo na www.klictravel.cz) (500 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Free your heel, free your mind! Neboli volně přeloženo "uvolni svoji patu i svoji mysl". Přeložit si to může každý, jak chce, ale důležité je, že tento víkend vás čeká lyžování s volnou patou. Proniknete do tajů nejstarší lyžařské techniky, která vznikla kdysi dávno v Norsku a dnes, díky modernímu vybavení, zaznamenává obrovský comeback po celém světě. * Během telemarkového víkendu se vám budou věnovat instruktoři lyžování se zkušenostmi nejen z českých hor, ale i z Rakouska a Austrálie. všichni jsou držitelé licence Apul A a členové demoteamu a lektorského sboru Apul (Asociace Profesionálních Učitelů Lyžování). Upozornění: I jediný víkend telemarkování ve vás může vyvolat silnou závislost, která předpokládá zvýšené investice do vybavení a vašeho volného času. Senzační cena: již od 2.199 Kč/os/dva dny * Obtížnost: Lehké pro všechny dobré a průměrné lyžaře. Nevhodné pro lyžařské začátečníky. * Minimální počet osob: 2 * Doplňující informace: Permanentka na vleky není v ceně. S instruktorem se při nástupu na kurz poraďte, jakou si máte zakoupit. Pro skupinky od 3 osob Vám uděláme tento dvoudenní kurz v libovolném termínu, tedy kdykoliv v týdnu mimo víkend
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích