ADVENT V SALCBURKU

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:dopravu
1 x nocleh v hotelu **** vč. snídaně v centru Salcburku
průvodce
salcburskou průvodkyni
pojištění CK proti úpadku
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Hotel **** v centru
jen 2 pěší minuty od hlavní ulice Starého města Getreidegasse a jen 5 pěších minut od adventních trhů, dómu, výtahu na pevnost, Mozartova domu, koncertu,…. Aneb z kavárny či z nákupu na šlofíka do hotelu a pak zpátky do uliček, na adventní trhy či na Mozartovskou večeři s koncer-tem…. Slovensky mluvící místní skvělá průvodkyně.

Organizátorem zájezdu je CK Permon.

KAM VYRAZIT VEČER ?
Každodenní koncerty v pevnosti, Večeře s Mozartem — doporučujeme, další koncerty ... Desítky kvalitních a stylových restaurací na pěší dojití od hotelu
Pro mladé —nábřeží řeky Salzach —bary, hudební kluby, diskotéky —na pěší dojití od hotelu Večeře - nepůjdete-li na večeři s Mozartem, doporučujeme například restauraci Sternbräu —600 letá tradice, roku 1777 zde trávil mnoho hodin W.A.Mozart, 12 sálů a sálků, typická rakouská kuchyně od vepřového s knedlíkem přes zvěřinu po typický salcburský dezert Salzburger Nockerln, kachlová kamna, staré obrazy, tradice a tradiční pohostinnost na Getreidegasse jen pár kroků od hotelu
Mozartovská večeře s koncertem — přeneste se do časů Mozarta, do večera roku 1790, se svíčkovým osvětlením, menu podle historických receptů z té doby, oblečení a nástroje hudebníků z té doby a překrásnou hudbou Wolfganga Amadea Mozarta. A to vše v barokním sále kláštera Sv.Petra (kousek od hotelu) —v budově, kde funguje nejstarší restaurace v Evropě, kterou roku 803 navštívil sám císař Karel Veliký. V kostele Svatého Petra byla poprvé uvedena slavná Mozartova Symfonie c-moll. Zpívala zde Mozartova manželka Constanze…. Večeře s Mozartem začíná v 19.30 hod. Vstupenka: 1.450 Kč
Druhý skvělý koncert je v pevnosti a začíná v 17.30 hod. Čeká vás večeře při
svíčkách v historických prostorách a následný koncert z děl Mozarta,
Schuberta, Haydna a Beethovena. Loni byli klienti nadšeni. Vstupné, v jehož ceně je výjezd lanovkou do pevnosti, večeře i koncert: 1.490 Kč (1.-7. řada), 1.370 Kč (od 8. řady)
Závaznou objednávku nám sdělte obratem. Tuto objednávku již nelze zrušit, ani v případě vaší neúčasti na zájezdu. Tyto vstupenky musíme nechat zpětně potvrdit od salcbur-ského partnera. Tyto vstupenky budou zakoupeny a podléhají stoprocentnímu stornu.
Doporučené oblečení: společenské.

Podrobnosti: www.skg.co.at nebo www.salzburg-concerts.com

Salcburk - adventní trhy na Rezidenčním náměstí 5 min. od hotelu

SALCBURSKÁ KARTA:
24 hodin - 620 Kč

S kartou máte všechny salcburské vstupy zdarma včetně lanovky na pevnost a včetně městské dopravy v Salcburku.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:MAYER & CROCUS

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích