DO SRDCE NÍZKÝCH TAUR, Winterraum + skialpinismus

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:půjčovné skialpinistických lyží, pásů a bot, mazání a servis lyží
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - lavinový set půjčovné (3 dny) (499 CZK)
Další služby za příplatek - 3 dny cestovní pojištění léčebných výloh a na skialpinismus (v přihlášce je nutné uvést rodné číslo a státní příslušnost) (240 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Kouzelné a klidné je prostředí přímo v srdci Nízkých Taur u jezer Giglachsee. Okolní vrcholy lákají k výstupů a jmenují se Steyerische Kaklspitze a Lungauer Kaklspitze. Navíc je v tomto nádherném koutě skvělá chata a ještě lepší winterraum. Ideální pro milovníky hor, klidu a spaní přímo v srdci hor, kam si je potřeba vše vynést. Nádherné výstupy a výběr z lehkých i adrenalinových sjezdů. * Po ranním příjezdu vyzvedneme klíče od chaty a vyrazíme v plné polní dlouhým údolím do srdce Nízkých Taur. Večer se ubytujeme ve winterraumu. Další dny strávíme v nádherném údolí a zaměříme se na dominantu celé oblasti Steyrische Kaklspitze (2.459 m).  Akce je určena pro milovníky hor, kterým nevadí vynáška potřebného vlastního vybavení na chatu, která nám bude sloužit jako základní tábor pro naše výstupy.  Počítejte s vynáškou materiálu do winterreaumu a také s tím že každý nafasuje pár peletek na topení v kamnech v chatě. POVINNÝ LAVINOVÝ SET (PEEPS + SONDA + LOPATKA) !!! * Obtížnost: Středně obtížná akce, počítejte s vynáškou materiálu do winterreaumu včetně pář peletek na topení v kamnech * Minimální počet osob: 3 * Doplňující informace: Zvolte si váš speciální termín: pro skupinky 3 a nebo 6 osob po dohodě leden až duben
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích