ÖTZTÁLSKÉ ALPY - SIMILAUN, skialpy na prodloužený víkend, Rakousko, skialpinismus

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:půjčovné skialpinistických lyží, pásů a bot
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - lavinový set půjčovné (4 dny) (589 CZK)
Další služby za příplatek - 5 dnů cestovní pojištění léčebných výloh a na skialpinismus (v přihlášce je nutné (400 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Nádherná skialpinistická oblast na hranicích s Itálií, se spoustou možností skialpových tůr. Výstupy na vrcholy přes 3.600 metrů dostupné na lyžích, se skvělými výhledy a neméně nádhernými sjezdy. * Základnou pro nás bude horská chata Martin-Busch haus ke které se dostaneme na lyžích 3-4 hodinovým výstupem z parkoviště.  Odměnou nám bude klasická horská chata,  kam v zimě kromě skialpinistů a horolezců nikdo jiný nezabloudí. Ubytování je v cca 10 lůžkových pokojích s palandami. Na chatě je restaurace s možností objednání polopenze, nebo zakoupení jednotlivých jídel a nápojů.  Posezení na terase s pivkem po náročné tůře a kochání se výhledem na Similaun je lahůdka, kterou musíte zažít.  Při výstupech na dominanty oblasti, Similaun 3606 m.n.m. a Hintere Schwärze 3.628.mn.m. se budeme pohybovat po ledovci a je tedy potřeba alespoň základní znalost  tohoto prostředí. Ale stojí to za námahu. Oba vrcholy lze dosáhnout na lyžích a sjezdy k chatě jsou lahůdkové. Mumie slavného ledovcového muže Ötziho byla objevena v sedle Hauslabjoch. I tam se podíváme a až uvidíte, kam se pravěký alpinista dostal, trošku Vám klesne nově nabyté skialpinistické sebevědomí. Výstupy na lyžích i sjezdy jsou nádherné a dle sněhových podmínek je zvládnou i fyzicky zdatní skialpoví začátečníci (předpokládá se, že nejprve absolvují Základní kurz Skialpinismu v Krkonoších). POVINNÁ VÝBAVA: lavinový set, cepín mačky, sedací úvazek + min 3 ks HMS karabiny + 3 ks prusíkovacích smyček (2x 1,5 m +1 x 3m) - vše možno objednat v CK DOPORUČENÁ VÝBAVA: přilba a bivakovací vak (žďárák) vše možno objednat v CK   NUTNÁ ZÁKLADNÍ ZNALOST POUŽÍVÁNÍ HOROLEZECKÉHO VYBAVENÍ (sedáku, karabin, navazování, maček a cepínu). Tyto znalosti můžete získat v naší horoškole zde.   * Obtížnost: středně náročné * Minimální počet osob: 5 * Doplňující informace: Zvolte si váš speciální termín: pro skupinky 5 - 6 osob po dohodě leden až duben
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích