SKIALPINISMUS - Preber a Zechnerkarspitz - VYHLÍDKOVÉ VRCHOLY NÍZKÝCH TAUR, Rakousko, skialpinismus

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:půjčovné skialpinistických lyží, pásů a bot, mazání a servis lyží
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - lavinový set půjčovné (2 dny) (349 CZK)
Další služby za příplatek - 3 dny cestovní pojištění léčebných výloh a na skialpinismus (v přihlášce je nutné uvést rodné číslo a státní příslušnost) (240 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Dva skvělé vyhlídkové skialpinistické vrcholy Nízkých Taur. První je jižním výběžkem Nízkých Taur a bývají z něho pohledy na Julské alpy, Dolomity i celé panorama Vysokých Taur. Z druhého nakoukneme do samotného srdce Nízkých Taur. Oba dva vrcholy jsou hojně navštěvovány zejména pro dobrou vyhlídku, malé lavinové riziko a skvělé sjezdy. A proto doufejte, že napadne prašan a navíc se udělá azuro a výlet pak bude skutečnou mlsotou. * Nejen pro začátečníky, kteří absolvovali základní kurz v krkonších, jsme připravili pohodovou a lehkou akci se skvělými vyhlídkami. Od Prebersee, se vydáme vzhůru na fantastické vyhlídkové vrcholy odkud (nebude-li mlha) uvidíme jak Julské Alpy, tak Vysoké Taury s Grossglocknerem a Sonnblickem, Tenengebirge, Karawanky, ... prostě akce s úžasnými výhledy zakončená příjemnými a neexponovanými sjezdy. Druhý den nás čeká hřeben a malebné údolí s vrcholem Zechnerkarspitz 2.452 m. POVINNÝ LAVINOVÝ SET (PEEPS + SONDA + LOPATKA) !!! Pojištění léčebných výloh na nebezpečné sporty 80 Kč/den (do přihlášky je nutné uvést rodné číslo a státní příslušnost)  * Obtížnost: Lehčí akce s větším převýšením v minimálně lavinézních oblastech. Delší výstup první den s převýšením 1300 m a proto trénujte fyzičku. * Minimální počet osob: 3 * Doplňující informace: Zvolte si váš speciální termín na přání: pro skupinky 3 a nebo 6 osob (po dohodě) leden až duben
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích