SKIALPINISTICKÝ VÍKEND V KRKONOŠÍCH, skialpy, skitouring, lyžování

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:půjčovné skialpinistických lyží, pásů a bot, mazání a servis lyží
zapůjčení lavinových setů (píps, lopatka a sonda)
lavinová praxe včetně vyhledávání s lavinovými přístroji
instruktor skialpinismu a lyžování
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Je určen pro absolventy základního kurzu skialpinismu a NENÍ URČEN PRO ZAČÁTEČNÍKY (nováčky). Cílem tohoto víkendu je upevnit dovednosti a návyky získané na základním kurzu, DOBŘE SE BAVIT A LYŽOVAT. Součástí jsou 2 túry, možná vyzkoušíme některou z nových tras, povolených správou KRNAP. Akce je vhodná jak pro skupinky absolventů základního kurzu, tak také pro ty, co s námi již jezdí na zájezdy do Alp. Je pro všechny, co se chtějí zdokonalit, připomenout si lavinovou problematiku, navštívit nová místa, objevit pravé krkonošské pohostinství v několika horských boudách a nebo poznat nové kamarády. * Víkend v Krkonoších vám připomene vše, co jste se naučili na základním kurzu. Čekají Vás 2 túry a opakování lavinové praxe. Tedy nácvik práce s lavinovými sety. Součástí kurzu je zapůjčení skialpinistické výbavy, 2 túry, instruktor, zapůjčení lavinového setu a ubytování v jednoduché horské chatě. Kurz probíhá v KRNAPU a tak počítejte s nutností dodržováním pravidel vstupu do jednotlivých zón. Jsme partnery naší přírody a podporujeme úsilí na ochranu, kterou vyvíjí KRNAP. Kurzy vede instruktor lyžování APUL a instruktor HAL ČHS. Skialpinistické vybavení, které vám půjčíme: skialpová lyže např. Silvretta, Dynafit, Blizzard, Lusti, Nordica s vázáním Silvretta nebo Diamir, skialpové boty Nordika, stoupací pásy. * Obtížnost: Středně náročná. Hodí se lepší fyzička, ale především dobré lyžařské umění. Počítejte s tím, že naprostá většina lyžování bude ve volném terénu mimo sjezdovky. * Minimální počet osob: 4 * Doplňující informace: Zvolte si váš speciální termín: pro skupinky min 4 osob po dohodě prosinec až duben, možno i ve všední dny.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích