KAJAKOVÁ ŠKOLA - ESKYMO-CAMP, intenzivní kurz eskymáckého obratu s aplikací v reálu

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:instruktor specializovaný pro kajak (IRF + cvičitel VS)
zapůjčení kajakářské výzbroje (kajak, pádlo, špricdeka, vesta a přilba)
Cena nezahrnuje:Další služby za příplatek - neoprenový komplet pro kajak 2 dny (kajakářská bunda, neopren, neoprenové boty) (349 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Intenzivní víkendový kurzu na pískovně, kde se naučíte zvedat (eskymovat) kde se bude cíleně trénovat a učit i více variant, a následně budeme aplikovat na řece v reálných situacích. * Naše KAJAKOVÁ ŠKOLA JE PLNÁ ZÁŽITKŮ ! Tentokrát se budeme intenzivně věnovat zvedání tedy eskymáckému obratu. Často se tážete jak na to a jak si to správně nacvičit. Proto jsme udělali tento velmi intenzivní víkendový kurz, speciálně pro všechny zájemce o eskymování a také jme zařadili eskymování v akci, tedy aplikaci přímo při jízdě na řece. Věnovat se Vám budou naši profesionální instruktoři s mezinárodn licencí pro výuku na divoké vodě: Wenca, Sandál, Kóša, Hanz a Mára. NEOPRENY: Ve všech termínech doporučujeme objednat si neopren. Voda je i v létě při tom množství koupání se chladná až studená. (ať už vlastní nebo zapujčený). Objednávku neoprenů uvádějte prosím v přihlášce. * Obtížnost: potřeba umět plavat a hodí se fyzička a základy eskymování jsou výhodou * Minimální počet osob: 3 * Doplňující informace: Pro skupiny min 6 osob zorganizujeme zájezd ve Vámi zvoleném termínu. Pro firmy máme připraven Kajak Workshop (od 10 až pro 80 účastníků). Takže pokud jste partička nebo Firma, neváhejte se ozvat - Informace v CK.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích