Hotel Three Corners Sea Beach Resort

Destinace:Egypt \ (informace o oblasti)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Poloha: Hotel je postaven v tradičním stylu se zázemím tropické zahrady, pouhých 10 km od mezinárodního letiště v Marsa Alam a střediska Port Ghalib. Hotelový komplex se skládá z jednopodlažních budov, bazénového komplexu s aquaparkem a palmových zahrad. Nachází se přímo u široké písečné pláže se vstupem přes korálové podloží (doporučujeme obuv do vody) nebo přes molo, které je zakončené schůdky. Hotel doporučujeme milovníkům podmořských krás i rodinám s dětmi.

ubytovani : Hotel Three Corners Sea Beach Resort

Vybavení : vstupní hala s recepcí ~ Wi-Fi a internet v lobby baru (za poplatek) ~ hlavní restaurace, pool bar, lobby bar, restaurace a bar na pláži ~ bazén, dětský bazén, bazén se skluzavkami (lehátka, slunečníky a plážové ručníky u bazénů i na pláži zdarma) ~ menší vyhřívaný bazén (v zimním období) ~ fitness, plážový volejbal, šipky, stolní tenis ~ miniklub (pro děti 4-12 let), animační programy pro děti i dospělé ~ služby za poplatek: wellness centrum (jacuzzi, parní lázeň, sauna, masáže - vše za poplatek), billiard, vodní sporty, potápění a šnorchlování
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:Brenna

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích