Sicílie a Liparské ostrovy

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:doprava klimatizovaným autobusem, trajekt na Sicílii a zpět, trajekt ze sicilského Milazza na ostrov Vulcano a zpět, celodenní lodní výlet na ostrovy Stromboli a Panarea (v ceně cca 40 až 50 €), 12x ubytování v kempu ve vlastním stanu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vstupy do památkových objektů a lístky na metro v Římě - celkem cca 115 €, studenti 90 € (u některých památek slevy jen do 24 let včetně), fakultativní programy: výstup s místním průvodcem ke kráteru Stromboli (cca 32 €), zpáteční lodní lístek na ostrov Lipari (cca 13 €), eventuelně lanovka na Etnu (jednosměrná cca 17 €) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:"Sicílie není jen mafie", tak zní název jednoho cestopisného televizního pořadu. Dnešní Sicílie je opravdu především prvotřídní turistická destinace. Největší italský ostrov nabízí krásné pláže, hory, divoké kaňony, jedny z nejlépe zachovaných antických památek světa i architektonické pozůstatky vlády Normanů, Arabů a dalších dobyvatelů. Nad tím vším ční majestátní dýmající sopka Etna. Neméně atraktivní jsou vulkanické Liparské ostrovy rozeseté v Tyrhénském moři. Pláže s černým pískem, bahenní jezírko na ostrově Vulcano a především sopka Stromboli chrlící žhavou lávu jsou pro návštěvníky velkým magnetem. Těšit se můžete také na dobré víno a vynikající italskou a sicilskou kuchyni. Cestou na Sicílii si doplníme znalosti o sopečné činnosti návštěvou Vesuvu i jím pohřbených Pompejí a zájezd zakončíme ve "věčném městě" Římě.

Náročnost programu : Z hlediska nároků na vaši fyzičku lze turistiku na Sicílii označit vesměs za středně náročnou. Nejnáročnější je výstup na Etnu, který lze případně zkrátit s pomocí lanovky. Lepší obrázek si uděláte z konkrétních údajů:
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích