Itálie - Pohodový týden na kole - Moře Dolomit - Lago di Garda

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:sportovní instruktor a infomateriál
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Lago di Garda je ráj všech možných outdoorových sportů. Společně projezdíme zajímavější severní část. Všechny nabízené trasy se snaží o maximální využití cyklostezek a málo frekventovaných silniček. Program je postavený pro horská i treková (crossová) kola. * Každý den máte možnost zakončit etapu na břehu jezera Garda a dopřát si zaslouženou koupel. Ubytováni jsme v krásném ***hotelu na okraji Riva del Gardy, jen 1,9 km od jezera, ve 2lůžkových pokojích se sprchou/WC, sat. TV, klimatizací a telefonem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátový švédský stůl. Jednou pro nás majitelé připravili typickou italskou večeři, 1x trentínskou večeři. Asi největší devizou hotelu je relaxační zóna s tropickým deštěm, saunou, menším krytým bazénem, venkovním bazénem s lehátky, a možnost večerních či odpoledních procházek po tomto kouzelném městečku (střed města cca 20 minut pěšky). * Obtížnost: Záleží hlavně na vás, denní etapy si můžete individuálně zkracovat či prodlužovat. * Doplňující informace: Vzhledem k tomu, že naplnění cyklistické části programu je přímo závislé na vhodných povětrnostních podmínkách, CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v případě nepříznivého počasí. Dětské slevy platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami. Svozy platí pouze pro pěší variantu zájezdu! Dětské slevy platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami. Svozy platí pouze pro pěší variantu zájezdu! Cena nezahrnuje vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje". Příplatky: pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu včetně připojištění Sportovec 217 Kč. Ubytování: v krásném ***hotelu na okraji Riva del Gardy, jen 1,9 km od jezera, ve 2lůžkových pokojích se sprchou/WC, sat. TV, klimatizací a telefonem. Asi největší devizou hotelu je relaxační zóna s tropickým deštěm, saunou, menším krytým bazénem, venkovním bazénem s lehátky, a možnost večerních či odpoledních procházek po tomto kouzelném městečku (střed města cca 20 minut pěšky).
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích