Rakousko a Itálie: Pohodový týden na kole - Zahrada Dolomit, cyklozájezd

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:sportovní instruktor a informační materiály
Cena nezahrnuje:Ubytování - jednolůžkový pokoj (1800 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Během tohoto zájezdu poznáte krásné údolí Hochpustertal a jeho okolí, které leží na západním konci nejslunnějšího údolí Rakouska - tzv. ZAHRADA DOLOMIT. Podle místních lidí je zde nejméně srážek z celého Rakouska. Náš ***hotel leží v bočním údolí Antholzer Tal na slunném a tichém místě a jeho poloha je ideální k poznání Východních Dolomit. * V tomto termínu budete cestovat s turistickou variantou, takže můžete během celého zájezdu využít i zkušeností průvodců pro "pohodáře" a absolvovat i nějaké trasy bez kol. Ubytování v ***hotelu nabízí veliký komfort, tzn. pokoje s vlastním sociálním zařízením včetně fénu, sat. TV, rádia, telefonu atd. Určitě oceníte i relaxační zónu s krytým bazénem, kde lze načerpat síly po vydařeném dni. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Jedenkrát pro nás místo večeře majitelé připravili večeři při svíčkách a 1x italské speciality. Také budete mít dostatek času se během etap vykoupat či jen tak lenošit pod štíty Dolomit. * Obtížnost: Pohodový týden na kole * Doplňující informace: Poznámka 1: Vzhledem k tomu, že naplnění cyklistické části programu je přímo závislé na vhodných povětrnostních podmínkách, CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v případě nepříznivého počasí. Dětské slevy platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami. Svozy platí pouze pro pěší variantu zájezdu! Příplatky: pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu včetně připojištění Sportovec 248 Kč. Ubytování: v ***hotelu nabízí veliký komfort, tzn. pokoje s vlastním sociálním zařízením včetně fénu, sat. TV, rádia, telefonu atd. Určitě oceníte i relaxační zónu s krytým bazénem, kde lze načerpat síly po vydařeném dni.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích