Slovinsko - Perla Julských Alp BLED, cyklozájezd

Destinace:Rakousko \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:sportovní instruktor, informační materiály
Cena nezahrnuje:Ubytování - jednolůžkový pokoj (2000 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Dovolená na kole v Julských Alpách je ideální. Lázeňské město Bled se nachází v podhůří Julských Alp těsně na hranici Triglavského národního parku a my v jeho nádherném okolí strávíme celý týden. * Poznáme asi nejkrásnější části Julských Alp s romantickými jezery, kouzelnými vodopády a tajemnými soutěskami. Cyklistika je opravdu pro každého, pro cyklonadšence i sváteční cyklisty.Ubytováni jsme v ***hotelu, jen 300 m od Bledského jezera, ve 2lůžkových pokojích se sprchou/WC, telefonem, sat. TV, minibarem. Určitě oceníte i stravování formou bufetu (snídaně i večeře) a speciální večeři na hradě či večer s tradiční slovinskou hudbou. * Obtížnost: Trasy jsou vybrány s minimálním množstvím stoupání a vždy se najde možnost odpočinku, relaxace či občerstvení. * Doplňující informace: Vzhledem k tomu, že naplnění cyklistické části programu je přímo závislé na vhodných povětrnostních podmínkách, CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v případě nepříznivého počasí. Dětské slevy platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami. Cena nezahrnuje lanovka, jízdenka na vlak, lodní lístek, vstupy a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje". Příplatky: pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu, včetně připojištění Sportovec 248 Kč.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích