Národní parky a moře Černé Hory na kole - cyklozájezd

Destinace:Černá Hora \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:vedoucí zájezdu, sportovní instruktor, infomateriál
pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatků
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Poznávací zájezd, který kombinuje pěší turistikou s cykloturistikou s několika variantami obtížnosti. Tento program se stal v minulých sezónách HITEM č. 1. jak v hotelové, tak i ve stanové variant, byl zcela vyprodán. * Letos přidáváme i ubytování v chatkách. Přes Srbsko se může cestovat bez víz, silnice jsou již opravené, a tak se můžeme mnohem jednodušeji podívat do země, která se již před lety stala rezervací UNESCO. Až ji spatříte, přesvědčíte se, že Černá Hora je nejkrásnější částí Jadranu. Během putování poznáte národní parky, rozeklané štíty Durmitoru, překrásná pobřeží, historická města, panenskou přírodu černohorsko-albánského pomezí v okolí Skadarského jezera ... * Obtížnost: Doporučené kolo: trekové i horské (MTB) * Doplňující informace: Svoz Svitavy, Litomyšl, Vysoké Mýto pouze pro pěší variantu. Cena zahrnuje: pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatků, doprava klimatizovaným autobusem (3 500 km) se speciálním krytým vlekem na kola, ubytování: 7x ve čtyřlůžkových apartmánech a chatičkách a stanech s vlastní stravou Cena nezahrnuje: strava, vstupné do památek, fakultativní akce a náklady s nimi spojené, případná místní doprava a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje". Příplatky:  dvoulůžkový pokoj v chatce 888 Kč/os., 7x místní polopenze 1 300 Kč. Stravování vlastní strava, všude v místech ubytování a každý den na cyklotúrách je možné se individuálně občerstvovat a stravovat za rozumné ceny.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích