Krym s partou mladých lidí

Destinace:Ukrajina \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování (2x ubytovna/hotel, 4x v kempu ve vlastním stanu, 1x lehátka u hospody na pláži, 4x tábořiště u jezera a 1x v horách ve vlastním stanu), průvodce, informační brožurku, pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Cena nezahrnuje:vstupy do památkových objektů, výstup na Kara-Dag a lodní výlety, stravování, vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 425 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Poloostrov v Černém moři mocně přitahoval bez rozdílu jak ruskou šlechtu a cary, tak i sovětské pohlaváry. Třeba krásnou a rozmanitou přírodou zahrnující severní stepi, skalní města, jižní lesnaté hory i útesy nad mořem. Kromě toho také velmi příjemným klimatem, oblázkovými i písečnými plážemi a letovisky (tzv. "Ruská riviéra"). A ve stejné míře i četnými kulturními památkami, protože Krym byl vždy tavícím kotlem mnoha národů. Své stopy tu zanechali kultivovaní Řekové, asijští kočovníci, mazaní obchodníci z Benátek a Janova, Tataři - potomci Čingischána i ruští vládci. V Jaltě rozhodovali koncem 2. světové války Stalin, Churchill a Roosevelt o osudu světa. My přijedeme na Krym "jen" za poznáním a pohodou.

Náročnost programu : Program je kombinací poznávání kultury a památek, přírodních krás a hor, ale také pláží a moře. Túry v horách Krymu jsou maximálně středně náročné. Pro přesnější informaci uvádíme konkrétní údaje:


Náhorní plošina Čatyr Dag


Zhruba 4 hodiny chůze plus 2 hodiny strávené prohlídkou obrovské krápníkové jeskyně Mramornaja, celkem tedy asi 6hodinová túra s převýšením cca 550 m. Úvodní výstup na travnaté planiny je velmi strmý (z větší části se jde lesem), chůze po hřebeni potom už po pohodlné pěšině otevřenou krajinou.


Přes skalní město Čufut Kale


Pohodová túra od paláce v Bachčisaraj přes Uspenskij monastýr a skalní město Čufut Kale až k silnici pod dalším skalním městem Kači Kaljon. Převýšení je pouze 330 m, výlet trvá celkem asi 6 h 30 min včetně prohlídek monastýru a skalních měst. Jde se po pohodlné cestě, občas lesem, ale častěji v otevřeném terénu.

Skalní město Mangup Kale

Méně než 3hodinová túra. Převýšení cca 400 m se překoná na relativně krátkém úseku, takže jde o prudší stoupání, jde se ale většinou po pěšině lesem, tedy ve stínu. Z lesa vyjdeme na stolové hoře v areálu skalního města.
Pohoří Demerdži

Středně náročná túra, která zabere celkem asi 8 h včetně závěrečné odbočky k vodopádu Džur-Džur. Převýšení činí cca 700 m.

Kara-Dag

Túra skalním masivem z tmavých vyvřelých hornin. Je možné ji absolvovat pouze s místním průvodcem. Trvá asi 5 h 30 min včetně prohlídky Muzea přírody a převýšíte při ní asi 370 m.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích