Lavinový Kurz - Avalanche Basic

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:lavinová teorie a praxe na laviništi, přednáškové bloky o lavinách (prevence, strategie a záchrana)
zapůjčení lavinových lopat, sond a peepsů
CD s prevencí, strategiemi a záchranou z lavin
Cena nezahrnuje:Ubytování - 1x v pensionu se snídaní (350 CZK)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Základní lavinová problematika v kostce v průběhu víkendu. Základním lavinový kurz je určen pro všechny milovníky zimních sportů - potencionálně ohrožené lavinou. Tedy pro lyžaře, snowbordisty, freeridery, skialpinisty a horolezce. * Specializovaný kurz zaměřený na problematiku lavin. Kurz bychom mohli tozdělit na 3 základní bloky, prevence, strategie a záchrana. V průběhu kurzu se bude střídat teorie s praxí. Dozvíte se o dělení lavin, typy sněhů, rizikové faktory, plánování, postupu v terénu, systém Stop&Go. V praktické části na vás čeká posouzení stability svahu, norská sonda, kluzný blok, výcvik práce a vyhledávání s lavinovými přístroji (peeps), vyhledávání pomocí sondy, postupy pro vyhledávání zasypaných, vyproštění, základy první pomoci, improvizované svozové prostředky (prostředek z lyží). V rámci kurzu prakticky vyzkoušíte a nacvičíte záchrannou akci ... Potřebná vlastní výstroj:  nepromokavé a teplé zimní oblečení, spacák, funkční baterka + náhradní baterie. Doporučená výzbroj: skialpinistké lyže, boty a pásy (komplet možné zapůjčit za 250 Kč na den) nebo sněžnice, teleskopické hole, žďárák, lékarnička. Kurz probíhá v KRNAPU a tak počítejte s nutností dodržováním pravidel vstupu do jednotlivých zón. * Obtížnost: lehká, kurz je náročnější pouze na výbavu a odolnost proti zimě * Minimální počet osob: 4 * Doplňující informace: Zvolte si váš speciální termín: pro skupinky min 4 osob po dohodě prosinec až duben, možno i ve všední dny.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích