Pohodový týden v Alpách - Alpy a Ligurské moře 2. autobus

Destinace:Itálie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:6x nocleh, 7x snídaně, 4x večeře, 2x večeře - místní specialiy, ložní prádlo, ručníky, doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
1lůžkový pokoj 2 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 225 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Na základě vašich požadavků jsme zařadili nový produkt v kategorii Pohodových týdnů a to kombinaci horské turistiky s pobytem u moře. První část zájezdu strávíte v nádherném prostředí horského střediska BARDONECCHIA na hranici Itálie s Francií, které je obklopeno 2 národními parky a to z východní strany Vanoise a ze západní strany Écrins. Je to ideální poloha pro poznání jak Savojských Alp na francouzské straně, tak i Horních Alp na italské straně. Budeme ubytovaní v ***hotelu v 2lůžkových pokojích se sprchou/WC, sat. TV a telefonem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře výběr z menu o 3 chodech včetně 1 x místní speciality.
Poté se přesuneme jen 200 km na pobřeží Ligurské riviéry do městečka VARAZZE, které je vetknuté do hornatého a skalnatého typického prostředí ligurské riviery. Zde strávíme další 4 dny v prostředí ***hotelu jen 150 m od moře v 2lůžkových pokojích se sprchou, WC, sat.TV a telefonem. Snídaně je opět podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech a 1 x typická ligurská večeře. Poloha hotelu vybízí jak ke strávení tak trochu odpočinkového programu s pobytem u moře, tak i poznávání této kouzelné lokality. Podíváme se do nejhezčí jeskyně v Itálii, projedeme podstatnou část Ligurské Riviéry a poznáme i nejbližší památky ve městech Loano a hlavně v Janově.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích