BEROUNKA - VODÁCKĂť DĚTSKĂť TÁBOR - PUŤÁK na kánoích

Destinace:Česká republika \ (informace o oblasti)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Vodácký dětský putovní tábor na jedné z nejklidnějších ale také nejhezčích řek, určený dětem od 10 do 16 let. * BEROUNKA  Pro naprosté začátečníky ideální volba pro první kontakt s vodou na lodích. Berounka je velmi nenáročná, protéká romantickým údolím, kolem hradů, zámků a zřícenin. Instruktoři se postarají o program jak na lodích, tak i na březích při stanování. Plavba začíná pod Plzní a pak řeka teče panenskou krajinou bez znečištění a téměř bez civilizace. Sjížděný úsek: Dolanský most - Nadryby - Liblín - Zvíkovec - Týřov - Branov - Roztoky (Křivoklát) - Nižbor - Beroun. Děti budou putovat na moderních, bezpečných a nerozbitných lodích. Všechny vybrané řeky svým okolím dávají příležitost prožít prázdniny plné dobrodružství. Čeká na ně seznámení s životem na řece, koupání, rozvoj fantazie, tvořivosti a získání nových zkušeností a kamarádů. Instruktoři jsou s dětmi po celou dobu plavby, organizují soutěže, hry i výpravy za poznáním. O bezpečnost je dokonale postaráno, při splouvání mají povinné plovací vesty. V ceně není: kapesné (doporučujeme 400Kč) na pohlednice, suvenýry, vstupné do památek * Obtížnost: lehká * Minimální počet osob: 8 * Doplňující informace: Dětem s dietním omezením (bezlepková strava atd...) bude připravena zvláštní strava. Nutno uvést do přihlášky!!!! Nástup a ukončení: pobyt začíná nástupem 1. den obědem a končí poslední den snídaní Příjezd: individuální doprava do vodáckého tábořiště v místě počátku plavby mezi 10 - 11 hodinou. Ukončení: poslední den v místě zakončení plavby mezi 10 - 11 hodinou
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:CK Klíč

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích