Hotel Eftalia Aqua Resort

Destinace:Turecko \ (informace o oblasti)
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Poloha: Hotelový komplex se nachází 18 km od letoviska Alanya v oblasti Tu¨rkler, 5 km od městečka Konakli a 50 m od oblázkovo-písečné pláže (v moři možnost výskytu kamenných plat), na kterou se pohodlně dostanete podchodem přímo z hotelu. Tento kvalitní hotel s množstvím skluzavek, tobogánů a programem ultra all inclusive ocení zejména rodiny s dětmi.

Vybavení: vstupní hala s recepcí ~ hlavní restaurace, 3 A’la carte restaurace (1× za pobyt v ceně, nutná rezervace), 8 barů, bar na pláži ~ bazén s terasou na slunění, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži zdarma; výměna osušek za poplatek) ~ aquapark s 11 skluzavkami ~ miniklub (4-12 let), dětské hřiště ~ animační programy pro děti i dospělé, živá hudba, diskotéka ~ služby zdarma: Wi-Fi v lobby, fitness, tenisový kurt (vybavení a osvětlení za poplatek), plážový volejbal, basketbal, šipky, stolní tenis, sauna, turecké lázně, fotbalové hřiště (osvětlení za poplatek), lukostřelba ~ služby za poplatek: billiard, internet, vodní sporty na pláži, masáže, procedury, kosmetický salon, kadeřnictví
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:Brenna

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích