Indie, Nepál - Krásy indického Himálaje - Kašmír a Ladakh*

Destinace:Indie \ (informace o oblasti)
Cena zahrnuje:zpáteční letenka Praha - Dillí vč. let. tax a poplatků + 2 vnitrostátní přelety cca 24 500 Kč, místní doprava dle programu, 11x ubytování v **hotelu, 11x snídaně, kompletní 3denní program při putování s karavanou (3x ubytování ve stanech zapůjčených místní agenturou, 3x plná penze, koně na přepravu věcí), vstupné do památkových objektů, vedoucí zájezdu, informační materiály
Cena nezahrnuje:rafting na řece Indus (cca 40 EUR), vstupy a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje" ( )
indické vízum 1 100 Kč ( )
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Program tohoto zájezdu nás seznámí s rozmanitou kulturou, náboženstvím i překrásnými přírodními sceneriemi severní Indie. Po leteckém přesunu na sever navštívíme legendami ověnčené centrum Kašmíru - romantické město Šrínagar. Zde si prohlédneme rozlehlé mughalské zahrady a na jezeře Dal strávíme romantickou noc v tradičním hausbótu. Odsud se vydáme přes vysoké himálajské průsmyky a zelená údolí až do samotného srdce indického Himálaje Ladakhu. Ladakh nazývaný též "Malý Tibet" zůstával po staletí téměř nedostupnou oblastí. Snad díky své izolaci si do dnešních dní uchoval mimořádné kulturní i přírodní bohatství. Prohlédneme si hlavní město Leh, které bývalo jedním z důležitých obchodních center na Hedvábné stezce, a necháme se okouzlit atmosférou buddhistických klášterů v údolí Indu. Abychom co nejlépe vychutnali zdejší mystickou atmosféru, putování mezi typickými horským vesničkami a starobylými kláštery podnikneme velmi stylově. Tři dny se budeme pohybovat s tradiční karavanou koní, která pro naše pohodlí ponese veškeré zásoby i potřeby pro nocování. Po leteckém přesunu zpět do Dillí si stihneme na závěr prohlédnout nejvýznamnější památky indické metropole.

Poznámka 1 : k náročnějším částem zájezdu patří 10. - 12. den, kdy se budeme pohybovat horskými vesnicemi a absolvujeme tři etapové pěší výlety. Délka výletů se pohybuje okolo 4 - 6 hodin ve velmi poklidném tempu.
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:POZNÁNÍ

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích